Door 2 door

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 07.00 – 17.00

Szanowni Państwo, wiemy, że ten okres jest wyjątkowy. Dla wszystkich którzy nie chcą wychodzić z domu a chcą skorzystać z naszych usług – przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nasz pracownik przyjedzie po Państwa samochód i odwiezie go po wykonaniu usługi. Pracownik zaopatrzony jest w niezbędne środki ochrony osobistej, a sam samochód będzie zdezynfekowany odpowiednim preparatem wirusobójczym. Usługa wyceniania jest indywidualnie - zadzwoń lub napisz!

Napisz a my oddzwonimy w ciągu 30 minut:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bryksacar z siedzibą w Gdańsku 80-257 ul. Słowackiego 83. Twoje dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Zadzwoń już teraz

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści udzielą wszystkich potrzebnych informacji i wycenią usługę w czasie rozmowy.

58 727 39 39

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.