Strefa Stałego Klienta

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 07.00 – 17.00

Strefy Stałego Klienta

Jeżeli znasz hasło do Strefy Stałego Klienta kliknij przycisk poniżej.

Co zyskujesz wpisując się do Strefy Stałego Klienta?

Specjalne oferty promocyjne

Dla naszych subskrybentów mamy zawsze specjalne oferty promocyjne niedostępne nigdzie indziej.

Wyższe upusty i mozliwość pakietowania usług

Wpisując się do naszej bazy uzyskują Państwo często wyższe rabaty i mogą pakietować usługi jeszcze bardziej obniżając ich cenę.

Zawsze szybciej

Często organizujemy promocje na nasze usługi dla ograniczonej liczby klientów. Osoby ze Strefy Stałego Klienta zawsze dostają informację o takiej akcji dużo wcześniej i aby mogli skorzystać z oferty przed wyczerpaniem się limitu.

Dopisz się juz teraz!

Podając numer telefonu, możesz liczyć na specjalne oferty dostepne tylko przez smsa.

Pamietaj: nie spamujemy wiadomosciami e-mail i sms. Wysyłamy przez waznie jedną raz na 3 miesiące z kodami rabatowymi itp.  

8 + 12 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bryksacar z siedzibą w Gdańsku 80-257 ul. Słowackiego 83. Twoje dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.