Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 07.00 – 17.00

Adres

Juliusza Słowackiego 83
Gdańsk, 80-257

OBSŁUGA KLIENTA

Maciej

Maciej

Kierownik serwisu

Miłośnik dobrej muzyki – szczególnie tej generowanej przez V8 pod maską. Człowiek który rozwiąże każdy problem a swoją siłą spokoju jest w stanie przenosić góry.

Marcin

Marcin

Doradca klienta

O Marcinie mówimy, że to chodząca Encyklopedia Motoryzacji. Trudno spotkać równie rzetelnego i skrupulatnego człowieka o tak szerokiej wiedzy technicznej.

Bartosz

Bartosz

Doradca klienta

Bartosz to wulkan energii który swoim pozytywnym nastawieniem do świata oraz szeroką wiedzą techniczna, potrafi rozwiązać każdy problem naszych klientów.

Bryksacar

Wyślij wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bryksacar z siedzibą w Gdańsku 80-257 ul. Słowackiego 83. Twoje dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.