Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 07.00 – 17.00

Telefon

58 727 39 39

Adres

Juliusza Słowackiego 83
Gdańsk, 80-257

OBSŁUGA KLIENTA

Maciej

Maciej

Kierownik serwisu

Miłośnik dobrej muzyki – szczególnie tej generowanej przez V8 pod maską. Człowiek który rozwiąże każdy problem a swoją siłą spokoju jest w stanie przenosić góry.

Marcin

Marcin

Doradca klienta

O Marcinie mówimy, że to chodząca Encyklopedia Motoryzacji. Trudno spotkać równie rzetelnego i skrupulatnego człowieka o tak szerokiej wiedzy technicznej.

Bryksacar

Wyślij wiadomość

5 + 7 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bryksacar z siedzibą w Gdańsku 80-257 ul. Słowackiego 83. Twoje dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.