Uwaga komunikat

Szanowni Klienci,
z powodu ogłoszenia na terytorium Polski stanu zagrożenia epidemicznego, wprowadzamy kilka zasad do odwołania:

Zmieniamy godziny pracy serwisu na 8:00 – 16:00.

Bardzo prosimy wszystkich Klientów o umycie rąk i skorzystanie z płynu dezynfekującego zaraz po wejściu do biura. Obsługa klienta odbywać się będzie z zachowaniem bezpiecznego dystansu między konsultantem a klientem.

Prosimy także w miarę możliwości o płatność kartą.

Ponadto informujemy, że na czas trwania stanu zagrożenia epidemicznego znacznie obniżamy cenę na ozonowanie wnętrza pojazdu oraz usługę dezynfekcji klimatyzacji – praktycznie do cen bezmarżowych.

Bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie nowych procedur które są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Wymiana opon + nabicie klimatyzacji w super cenie:

Tylko do końca miesiąca oferujemy bezpieczną dla felg wymianę opon + nabicie czynnikiem układu klimatyzacji – w niewiarygodnie atrakcyjnej cenie.

Rezerwacja terminu online!

Kontakt

biuro@bryksacar.pl
58 727 39 39

Godzina otarcia

Pon: 07:00 – 19:00
Wt: 07:00 – 19:00
Śr: 07:00 – 19:00
Czw: 07:00 – 19:00
Pt: 07:00 – 19:00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne

Na czas wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego godziny pracy:
08:00 – 16:00

siedziba

Gdańsk 80-257 Juliusza Słowackiego 83

PEŁNE DANE FIRMY

Bryksacar Grzegorz Bryksa
Gdańsk 80-257
Juliusza Słowackiego 83
REGON: 220307120
NIP: 9570171625

F.A.Q.

CZY PRZYJMUJECIE TYLKO SAMOCHODY MARK PSA I FCA?
Nie, w naszym serwisie serwisujemy i naprawiamy samochody wszystkich marek
CZY BRYKSACAR PROWADZI SPRZEDAŻ CZĘŚCI?
Tak, prowadzimy sprzedaż części do samochodów wszystkich marek
JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN?
Najlepiej zadzwonić i porozmawiać z konsultantem. W czasie rozmowy konsultant wybierze najbardziej dogodny termin i przekaże wszystkie niezbędne informacje

Promocja

Bryksacar – serwis PSA & FCA w Gdańsku!

Gdańsk 80-257
ul. Juliusza Słowackiego 83

Telefon

Tel. 58 727 39 39

Email

biuro@bryksacar.pl

2 + 13 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bryksacar z siedzibą w Gdańsku 80-257 ul. Słowackiego 83. Twoje dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.