Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 07.00 – 17.00

Bryksacar-tlo-glowna2

Bryksacar to miejsce w którym kompleksowo zajmiemy się Twoim samochodem.

Długoletnia praca w ASO poprzedzająca rozpoczęcie własnej działalności pozwoliła nam na zdobycie szerokiej wiedzy i poznanie specyfiki marki Peugeot i Citroen. Pionierskie rozwiązania Koncernu PSA znalazły naśladownictwo wsród wielu producentów pojazdów a pozytywny odbiór na rynku, spowodował rozszerzenie współpracy w zakresie dostarczania jednostek napędowych do samochodów konkurencyjnych marek. I tak silniki PSA znajdziemy miedzy innymi w samochodach : Ford, Volvo, Toyota, Mazda, Mitsubishi, Land Rover, Jaguar. Analogicznie w pojazdach opuszczających fabryki PSA znajdziemy silniki BMW, Forda, Toyoty czy Iveco. Wymiana technologii pomiędzy koncernami oraz stałe podnoszenie naszych kwalifikacji sprawia, że obsługa pojazdów różnych producentów nie przysparza na problemu.

Profesjonalizm

„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest w życiu luksus” Jacek Walkiewicz. Te słowa są kwintesencją naszego podejścia do biznesu. Pasja była początkiem naszej drogi i nadal mamy jej duże pokłady.

Zaufanie

Zaufanie to w naszym biznesie kluczowa kwestia. Przez dwie dekady budowaliśmy go w oparciu o uczciwe praktyki w kwestiach diagnozy i planu napraw. U nas klient ma jasny obraz sytuacji i pełną kontrolę nad procesem naprawy.

Opłacalność

Opłacalność dla klienta definiujemy jako podejście win – win. Wbrew obiegowej opinii o środowisku warsztatowym w Polsce, nasi pracownicy są nastawieni na minimalizowanie kosztów dla klienta. Bo zadowolony klient to powracający klient. A my zarabiamy na jasno ustalonej roboczogodzinie a nie naciąganiu klienta.

"Ceny rynkowe - Doradcy przedstawiają rzeczywiste koszty naprawy bez naciągania, jakość pracy na wysokim poziomie i wszystko załatwione w bardzo krótkim czasie"

Suits – z Yanosik

"Polecam! Bezproblemowa obsługa. szybka diagnoza i dobór cześci, nie naciągaja,ze to trzeba,tamto trzeba, mechanicy profesjonalnie podchodzą do tematu"

Jaitow – z Yanosik

"Ludzie nastawieni nie tylko żeby wyciągnąć pieniądze z kieszeni, ale w miarę możliwości pomóc biedakowi w potrzebie 🙂 polecam wszystkim"

Dzepakmni – Yanosik

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi co do jakości usług w podmiotach Grupy Bryksa, poniżej znajduje się link do strony z formularzem. Wszystkie informację z tego formularza dostaje zrząd spółki, żaden z pracowników nie ma do nich wglądu. Zachęcamy do kontaktu, wszelkie uwagi są mile widziane i na wszystkie reagujemy.

5 + 4 =

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bryksacar z siedzibą w Gdańsku 80-257 ul. Słowackiego 83. Twoje dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.