O nas 7

BRYKSACAR – jakość której oczekujesz

Długoletnia praca w ASO poprzedzająca rozpoczęcie własnej działalności pozwoliła nam na zdobycie szerokiej wiedzy i poznanie specyfiki marki Peugeot. Byliśmy świadkami dynamicznego rozwoju oraz wprowadzania przez koncern PSA (marka Peugeot i Citroen), odważnych rozwiązań w dziedzinie motoryzacji. W 1998 r Peugeot uruchomił seryjną produkcję silnika HDI, jako jedni z pierwszych stanęliśmy przed problematyka nowoczesnych silników diesla z bezpośrednim wtryskiem. Rok później PSA wprowadziło rozwiązanie “Full Mux”, system ten przesyłając informację w “paczkach” za pomocą dwóch przewodów data i data bar spowodował drastyczny spadek ilości przewodów oraz połączeń elektrycznych (w ostatnim modelu Peugeot 605 sumaryczna długość przewodów przekraczała 1,2 km ), przysporzyło to wiele problemów elektronicznych z którymi jako serwis ASO się zmagaliśmy. Pionierskie rozwiązania Koncernu PSA znalazły naśladownictwo wsród wielu producentów pojazdów a pozytywny odbiór na rynku, spowodował rozszerzenie współpracy w zakresie dostarczania jednostek napędowych do samochodów konkurencyjnych marek. I tak silniki PSA znajdziemy miedzy innymi w samochodach : Ford, Volvo, Toyota, Mazda, Mitsubishi, Land Rover, Jaguar. Analogicznie w pojazdach opuszczających fabryki PSA znajdziemy silniki BMW, Forda, Toyoty czy Iveco. Wymiana technologii pomiędzy koncernami oraz stałe podnoszenie naszych kwalifikacji sprawia, że obsługa pojazdów różnych producentów nie przysparza na problemu.

Klika słów od właściciela

Szanowni Państwo, serwis który mam zaszczyt prowadzić to wynik ponad dwudziestoletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej i organizacyjnej. Swoją karierę zawodową zaczynałem w serwisach marki Peugeot gdzie mogłem szlifować umiejętności i zdobywać wiedzę z zakresu naprawy i serwisowania samochodów. Marki koncerny PSA cechują się od zawsze innowacyjnością i rozwiązaniami które później pojawiają się praktycznie we wszystkich innych samochodach dostępnych w Europie. Dlatego zdobyte umiejętności mogłem z powodzeniem wykorzystywać w każdym innym samochodzie. Po kilkuletniej współpracy z autoryzowanymi serwisami PSA, wraz z grupą innych pracowników, postanowiliśmy zaryzykować i zacząć działalność pod własnym szyldem. Od zawsze priorytetowym było dla nas uczciwe podejście do wykonywanych napraw a także wysoki poziom obsługi klienta. Dziś jesteśmy znanym i rozpoznawalnym serwisem w Trójmieście. Ale zapał który towarzyszył nam na początku własnej drogi, nadal motywuje nas do działania. Jesteśmy w trakcie organizowania marki BRYKSAEXPERT która zajmować się będzie odszkodowaniami komunikacyjnymi a w planach mamy markę zajmującą się szkoleniami z zakresu naprawy i serwisowania samochodów.

Bardzo zależy mi na Państwa uwagach i opiniach z obszaru działania serwisu. Zawsze z każdym problemem lub opinią, mogą Państwo się do mnie zwrócić bezpośrednio pod adresem grzegorz@bryksacar.pl

Łączę pozdrowienia Grzegorz Bryksa

O nas 8

Nasz zespół

Nasz największy kapitał to ludzie