Urządzenia Yanosik

Oferta na urządzenia Yanosik wraz z montażem.

info

Aktualnie są problemy z dostępnością urządzeń. Czas realizacji może się nieco wydłużyć.

Szanowni Państwo,
aplikacja Yanosik to komunikator kierowców który informuje m.in. o zagrożeniach, wypadkach, fotoradarach i kontrolach policji. Yanosik to społeczność ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie.

Urządzenia Yanosik zwiększają funkcjonalność systemu i pozwalają wygodniej z niego korzystać. Dlatego z myślą o nadchodzącej podwyżce mandatów, oferujemy Państwu te urządzenia w cenie producenta a z naszej strony zapewniamy profesjonalny montaż zasilania całkowicie za darmo.

Bon na urządzenie i montaż

Jeżeli chcą Państwo zrobić komuś niebanalny prezent, oferujemy ładnie wyglądający voucher na wybrane urządzenie wraz z montażem. Voucher będzie ważny do dnia 1.06.2022r. i do tego czasu jego właściciel musi się do nas zgłosić w celu umówienia daty odbioru urządzenia i montażu. Najbardziej optymalny montaż zasilania w danym modelu samochodu ustalimy z właścicielem pojazdu.

Bon tylko na montaż

Chcą Państwo wręczyć urządzenie jako prezent? Nie ma problemu. Wraz z nabytym u nas urządzeniem dostaną Państwo voucher na usługę montażu.

Voucher będzie ważny do dnia 1.06.2022r.. Najbardziej optymalny montaż zasilania w danym modelu samochodu ustalimy z właścicielem pojazdu.

Zrób sobie sam prezent

Chcą Państwo skorzystać z promocyjnej usługi montażu przy zakupie u nas urządzeń Yanosik? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i ustalenia terminu. Po poznaniu marki i modelu samochodu zaproponujemy najbardziej optymalny sposób montażu zasilania.

Zadzwoń aby uzysać więcej informacji lub zamówić produkt i usługę.

Dział obsługi klienta

7:00 - 17:00

Dostepne urządzenia

Yanosik XS

Yanosik XS to najnowsza odsłona najskuteczniejszego komunikatora Drogowego. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwemu podłączeniu stanowi idealny gadżet do każdego samochodu. Yanosik XS poinformuje Cię o aktualnej sytuacji na Twojej trasie, w tym o: fotoradarach, wypadkach czy kontrolach prędkości.

399 PLN

Do ceny terminala należy doliczyć roczny abonament w kwocie 139 zł/rok lub dożywotnią transmisja danych w cenie 399zł

Yanosik S-clusive GTR

Ekskluzywna i limitowana linia Yanosika GTR, która uwzględnia potrzeby wymagających klientów, ceniących swój czas i wygodę. Dzięki dożywotniej transmisji danych kierowca korzystający z Yanosika S-clusive nie będzie musiał dokonywać corocznych płatności przedłużających dostęp do systemu na kolejne 12-miesięcy. Dożywotnia transmisja oraz uchwyt magnetyczny do mocowania w kratce wentylacyjnej są integralną częścią tego unikalnego zestawu

999 PLN

Dożywotnia transmisja danych już w cenie urządzenia!

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.