Wideorejestratory

Oferta na wideorejestratory

Szanowni Państwo,

kamery samochodowe to często jedyny i najlepszy sposób na udowodnienie komuś winy lub wykazanie swojej niewinności. 1 stycznia 2022 roku wchodzi w życie nowy taryfikator mandatów który zaowocuje mandatami w dużo wyższych kwotach jak dotychczas, za spowodowanie kolizji lub wypadku. A ubezpieczalnie coraz częściej wymagają interwencji Policji przy zdarzeniach drogowych. Dlatego tak ważnym jest posiadanie „swojej wersji wydarzeń na drodze”.

Wideorejestratory to także często jedyna „broń” na parkingowe przygody która pozwala dochodzić odszkodowania od osoby która uciekła z miejsca zdarzenia, nie pozostawiając kontaktu do siebie.

To odpowiedni czas na rozważenie zakupu tego typu urządzeń przez wszystkich którzy go jeszcze nie posiadają. To także świetny pomysł na prezent dla każdego kierowcy.

Nawiązaliśmy współpracę z https://www.wideorejestratory24.pl/ i oferujemy profesjonalny montaż dostępnych na Ich stronie produktów w wyjątkowych atrakcyjnych cenach. Cennik montażu znajdą Państwo na dole wraz z polecanymi produktami.

Bon na urządzenie i montaż

Jeżeli chcą Państwo zrobić komuś niebanalny prezent, oferujemy  voucher na wybrane urządzenie wraz z montażem. Voucher będzie ważny do dnia 1.06.2022r. i do tego czasu jego właściciel musi się do nas zgłosić w celu umówienia daty odbioru urządzenia i montażu.

Bon tylko na montaż

Chcą Państwo kamerę wręczyć w prezencie? Nie ma problemu. W takim wypadku oferujemy  voucher na samą usługę montażu którą można sprezentować wraz z urządzeniem.

Zrób sam sobie prezent

Chcą Państwo skorzystać z promocyjnej usługi montażu? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i ustalenia terminu.

Cennik montażu

Kamera Przód

wszystkie samochody

Gniazdo zapalniczki
69 PLN
Adapter zasilania* / Gniazdo zapalniczki ukryte pod deską
109 PLN
Powerbank**
159 PLN

Kamera Przód + Tył

sedan

(tylna szyba stała)

Gniazdo zapalniczki
259 PLN
Adapter zasilania* / Gniazdo zapalniczki ukryte pod deską
299 PLN
Powerbank**
349 PLN

Kamera Przód + Tył

hatchback / liftback / kombi / suv

(tylna szyba podnoszona z klapą bagażnika)

Gniazdo zapalniczki
319 PLN
Adapter zasilania* / Gniazdo zapalniczki ukryte pod deską
359 PLN
Powerbank**
409 PLN

Kamera Przód + Tył

hatchback / liftback / kombi / suv

(szyba podnoszona z klapą bagażnika + szybę można podnieść niezależnie od bagażnika)

Gniazdo zapalniczki
359 PLN
Adapter zasilania* / Gniazdo zapalniczki ukryte pod deską
399 PLN
Powerbank**
449 PLN

(*) Adapter zasilania – Służący podłączeniu wideorejestratora do instalacji elektrycznej samochodu, dzięki czemu kamera jest zasilana z akumulatora pojazdu także po wyłączeniu zapłonu. Zastosowanie adaptera zasilania jest zalecane w przypadku stosowania kamery do rejestrowania zdarzeń w trakcie postoju w trybie parkingowym.

(**) Powerbank – Dedykowany powerbank samochodowy służący do zasilania wideorejestratora i innych akcesoriów samochodowych, bez obciążenia akumulatora Twojego auta. Wbudowana w powerbanku bateria jest ładowana podczas pracy silnika.

Zadzwoń aby uzysać więcej informacji lub zamówić produkt i usługę.

Dział obsługi klienta

7:00 - 17:00

Polecane urządzenia

Poniżej znajdują się polecane przez nas urządzenia. Sama przednia kamera oraz komplet (przód i tył). Na końcu znajduje się powerbank który pasuje do każdego typu polecanych przez nas kamer. 

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów i wybrania odpowiedniego urządzenia. Po wybraniu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia wszystkich szczegółów.

Przednia kamera

Przednia i tylna kamera

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.