Przegląd podstawowy i rozszerzony

Przegląd

Szanowni Państwo,
aby dokonać dokładnej wyceny, potrzebujemy poznać VIN samochodu. Tylko wtedy jesteśmy w stanie przedstawić rzetelną wycenę na przegląd podstawowy i rozszerzony, zakładający wszystkie niuanse danego modelu samochodu . Wycenę wyślemy na podany adres email, do jednego dnia roboczego.

Mogą Państwo zaznaczyć preferowany typ części – oryginalne lub zamienniki. W przypadku wyboru zamienników, w pierwszej kolejności szukamy markowych zamienników które z czystym sumieniem możemy polecić klientowi.

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego, nasi konsultanci dokonają wyceny w czasie rozmowy.

Wprowadź dane, wycenę dostaniesz mailowo.

Nie trzeba podawać numeru telefonu. Telefonicznie skontaktujemy się tylko w przypadku źle podanego adres mailowego lub w przypadku potrzeby doprecyzowania jakieś kwestii. Zebrane dane posłużą tylko do przedstawienia naszej oferty zgodnej z zapytaniem. Nie nękamy telefonami ani nie będziemy spamować skrzynki pocztowej 🙂

Formularz wyceny przeglądu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bryksacar z siedzibą w Gdańsku 80-257 ul. Słowackiego 83. Twoje dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Lub zadzwoń już teraz

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści udzielą wszystkich potrzebnych informacji i wycenią usługę w czasie rozmowy.

58 727 39 39

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00,
sobota 08:00 – 14:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.