Obsługa klimatyzacji

Klimatyzacja

Oferujemy serwis i naprawę układu klimatyzacji dla czynników R134a i R1234yf. Posiadamy wysokiej jakości stacje obsługową która w sposób rzetelny daje informację klientowi (wydruki) o ilości czynnika i jego jakości w układzie oraz jest w stanie zdiagnozować ewentualne wycieki. Poniżej opisaliśmy wszystkie etapy serwisu i naprawy układu klimatyzacji wraz z cenami. W Bryksacar nic Państwa nie zaskoczy przy płatności za usługę!

Etapy serwisowania i naprawy

Etap diagnozy problemu (jeżeli na etapie serwisowym wykryto problemy)

Etap do którego przechodzimy w przypadku stwierdzenia dużego ubytku lub nieszczelności za pomocą podciśnienia (z etapu początkowego). W tym etapie stosuje się test instalacji hydrogenem, dzięki któremu możemy z cała pewnością stwierdzić nieszczelność układu i zlokalizować miejsce wycieku. Po zlokalizowaniu miejsca wycieku można przystąpić do naprawy układu. W przypadku niewykrycia wycieku, napełniamy układ odpowiednim czynnikiem.

Etap naprawy

Klient po etapie diagnozy, dostaje pełną informację jakie są następne kroki naprawy klimatyzacji wraz z wyceną aby mógł podjąć decyzję. Każdy problem jest inny i wyceniany indywidualnie dla danego modelu samochodu i rodzaju usterki.

Ważne

Nie podejmujemy decyzji co do naprawy bez konsultacji z klientem. Klient musi wyrazić zgodę na dana naprawę. U nas nic Państwa nie zaskoczy w momencie płatności!

Rezerwacja terminu on-line

[bookly-form category_id="6" staff_member_id="1" hide="categories,services,staff_members,date,week_days,time_range"]

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00,
sobota 08:00 – 14:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.