Wymiana oleju

Szanowni Państwo,
poniżej znajduje się formularz wyceny. Wystarczy, że podadzą Państwo VIN samochodu i swój adres e-mail a my wyślemy Państwu dokładną wycenę wymiany oleju. Na podstawie wyceny można umówić dogodny dla Państwa termin wymiany w naszym serwisie. W wycenie zawrzemy olej marki Total odpowiedni do danego silnika oraz pasujący filtr oleju.

Jeżeli zdecydują się Państwo na dostarczenie swojego oleju i filtra, to koszt samej usługi wymiany wynosi 70 PLN.

Dodatkowo decydując się na wymianę oleju w naszym serwisie, proponujemy od razu wykonać pomiar geometrii pojazdu z 50% upustem 60 PLN 30 PLN

Wprowadź dane, wycenę dostaniesz mailowo.

Numer telefonu nie jest wymagany ale zalecany. Pozwoli na kontakt w przypadku źle podanego adres mailowego lub w przypadku potrzeby doprecyzowania jakieś kwestii. Zebrane dane posłużą tylko do przedstawienia naszej oferty zgodnej z zapytaniem. Nie nękamy telefonami ani nie będziemy spamować skrzynki pocztowej 🙂

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bryksacar z siedzibą w Gdańsku 80-257 ul. Słowackiego 83. Twoje dane osobową są przetwarzane w celu Komunikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie, podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami i kontrahentami art.6 ust.1 lit. F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r, w skrócie RODO. Odbiorcami Twoich danych mogą być dostawcy usług hostingowych, telekomunikacyjnych, wspomagających sprzedaż, zarządzanie klientami i podmioty serwisujące stroną internetową Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do komunikacji z Tobą, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do komunikacji z Tobą.

Lub zadzwoń już teraz

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści udzielą wszystkich potrzebnych informacji i wycenią usługę w czasie rozmowy.

58 727 39 39

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00,
sobota 08:00 – 14:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.