Oferta Świąteczna 2021

Przygotuj się na podwyżki

Szanowni Państwo,
już 1 stycznia, wchodzi w życie nowy taryfikator mandatów który znacząco podwyższa kwoty za przekroczenie prędkości czy kolizję drogową. Teraz naprawdę opłacać się będzie mieć urządzenia wspomagające kierowcę w utrzymywaniu dozwolonej prędkości na danej drodze oraz urządzenia rejestrujące które pozwolą dochodzić swojej niewinności przy spornych sytuacjach.

Z tego powodu, przygotowaliśmy promocyjną oferty dotyczą właśnie tego typu rozwiązań. Uważamy, że to doskonały pomysł na prezent dla każdego kierowcy które nie posiada jeszcze tego typu urządzenia.

E

Urządzenia Yanosik

System ostrzegania o sytuacji na drodze tworzony przez kierowców, dla kierowców. Praducent deklaruje, że jest najskuteczniejszym komunikatorem drogowym w Polsce, z 1,5 milionową społecznością. Yanosik informuje m.in. o zagrożeniach, wypadkach, fotoradarach i kontrolach policji.

Kamery samochodowe

Rejestratory video to najlepszy sposób na potwierdzenie swojej niewinności. Często bez tego rodzaju urządzenia, nie jesteśmy w stanie udowodnić np. celowego wymuszenia kolizji. Warto mieć tego typu urządzenie w swoim samochodzie.

Następne oferty będą dostępne za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)