Oferta Świąteczna 2021

Przygotuj się na podwyżki

Szanowni Państwo,
już 1 stycznia, wchodzi w życie nowy taryfikator mandatów który znacząco podwyższa kwoty za przekroczenie prędkości czy kolizję drogową. Teraz naprawdę opłacać się będzie mieć urządzenia wspomagające kierowcę w utrzymywaniu dozwolonej prędkości na danej drodze oraz urządzenia rejestrujące które pozwolą dochodzić swojej niewinności przy spornych sytuacjach.

Z tego powodu, przygotowaliśmy promocyjną oferty dotyczą właśnie tego typu rozwiązań. Uważamy, że to doskonały pomysł na prezent dla każdego kierowcy które nie posiada jeszcze tego typu urządzenia.

Urządzenia Yanosik

System ostrzegania o sytuacji na drodze tworzony przez kierowców, dla kierowców. Praducent deklaruje, że jest najskuteczniejszym komunikatorem drogowym w Polsce, z 1,5 milionową społecznością. Yanosik informuje m.in. o zagrożeniach, wypadkach, fotoradarach i kontrolach policji.

Kamery samochodowe

Rejestratory video to najlepszy sposób na potwierdzenie swojej niewinności. Często bez tego rodzaju urządzenia, nie jesteśmy w stanie udowodnić np. celowego wymuszenia kolizji. Warto mieć tego typu urządzenie w swoim samochodzie.

Następne oferty będą dostępne za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)