Serwis. Naprawa.

Opel Gdańsk

Pełny wachlarz usług serwisowych i naprawczych dla samochodów Opel w jednym miejscu w Gdańsku

Bryksacar zapewnia kompleksową obsługę marki Opel. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, urządzenia oraz oprogramowanie  pozwalające na serwisowanie i naprawę dowolnego modelu tej marki. Wraz z cała Grupą Bryksa, zapewniamy także obsługę powypadkową i odszkodowawczą. 

Mieścimy się w doskonałej lokalizacja – na ul. Juliusza Słowackiego 83 (obok stacji kolejowej PKM Niedzwiednik).

Grupa Bryksa

Bryksacar – to sie opłaca

Jako niezależny serwis, nie musimy spełniać polityki cenowej obcych podmiotów – to pozwala działać nam zawsze na korzyść naszych klientów a nie finansów danego producenta. Jednocześnie nasze procedury i jakość obsługi są często na znacznie wyższym poziomie od wymogów jakie narzuca na swoje autoryzowane podmioty dany producent samochodu. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami części (oryginały jak i zamienniki) a nasze naprawy są objęte gwarancją. Ciągły rozwój i inwestowanie w najnowsze rozwiązania dostępne na europejskim rynku, pozwoliło stworzyć Grupe Bryksa która oferuje kompleksową ofertę – od serwisowania po obsługę odszkodowań. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim samochodem marki Opel, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – nasi specjaliście ds. obsługi klienta postarają się rozwiązać dany problem w najbardziej opłacalny sposób.

Szybka wycena on-line

Dla Państwa wygody, oferujemy pełną wycenę naszych usług on-line. Wystarczy wypełnić prosty formularz i opisać czego Państwo oczekują, a nasi specjaliści najszybciej jak to możliwe, wyślą wycenę na adres mailowy.

Serwis samochodów

Serwisujemy samochody każdej marki. Korzystamy z płynów eksploatacyjnych i urządzeń diagnostycznych najlepszych światowych producentów. Dzięki technologii i doświadczeniu już na etapie standardowego serwisu jesteśmy w stanie wykryć usterki w badanych układach.

Naprawa silników

Przeprowadzamy kompleksowe naprawy silników. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi dostawcami, dlatego przeważnie jesteśmy w stanie zaproponować godnej uwagi zamienniki i usługi regeneracyjne dla danego typu auta.

Naprawa układu napędowego

Układem napędowym nazywa się wszelkie mechanizmy, które biorą udział w procesie przekazu mocy obrotowej z silnika na koła pojazdu. Dzięki wysokiej jakości narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie szybko i tanio usunąć usterki powodujące problemy.

Naprawa elektryki

Bryksacar przywiązuje dużą wagę do szkolenia swoich mechaników pod kontem najnowszych rozwiązań elektronicznych i elektrycznych w samochodach. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać większości awariom występujących w tym obszarze.

Naprawa pozostałych układów

Rozwój technologii jest piorunujący. To co wczoraj było nowinką, dziś jest standardem w samochodach. W Bryksacar szkolimy swoich pracowników z najnowszych rozwiązań aby byli w stanie naprawić każdy układ w samochodzie i nic Ich nie zaskoczyło.

Obsługa powypadkowa

Oferujemy usługę naprawy zniszczeń po stłuczkach i wypadkach. Usługa może być kompleksowa, od holowania zniszczonego pojazdu po pełną naprawę lub dowolny inny ustalony format. W ramach grupy Bryksa oferujemy także obsługę odszkodowawczą.

Usługi wspierające

Wprowadziliśmy szereg rozwiązań które podwyższają kompleksowość naszych usług i komfort dla naszych klientów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek niestandardowe wymagania, prosimy o kontakt z naszym doradcą. Zawsze staramy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Samochód zastępczy

Posiadamy szeroką flotę samochodów zastępczych różnej klasy. Samochody oferujemy w bardzo atrakcyjnych stawkach a w przypadku płatności przez ubezpieczalnie, pomagamy we wszystkich formalnościach z tym związanych.

 

Door to door

Nie trzeba się do nas fatygować osobiście. Samochód odbierzemy z dowolnego adresu w trójmieście i po wykonanej usłudze odstawimy pod wybrany przez Państwa adres.

 

Pomoc drogowa

Oferujemy całodobową pomoc drogową na terenie całego kraju. Usługę pomocy drogowej można zamówić także poza godzinami pracy naszego biura na naszej infolinii.

 

"Ceny rynkowe - Doradcy przedstawiają rzeczywiste koszty naprawy bez naciągania, jakość pracy na wysokim poziomie i wszystko załatwione w bardzo krótkim czasie"

Suits – z Yanosik

"Polecam! Bezproblemowa obsługa. szybka diagnoza i dobór cześci, nie naciągaja,ze to trzeba,tamto trzeba, mechanicy profesjonalnie podchodzą do tematu"

Jaitow – z Yanosik

"Ludzie nastawieni nie tylko żeby wyciągnąć pieniądze z kieszeni, ale w miarę możliwości pomóc biedakowi w potrzebie 🙂 polecam wszystkim"

Dzepakmni – Yanosik

Poznaj prawdziwe opinie:

[reviews_rating]

Blog

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

  • Słowackiego 83
  • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.