Serwis. Naprawa.

Opel Gdańsk

Pełny wachlarz usług serwisowych i naprawczych dla samochodów Opel w jednym miejscu w Gdańsku

Bryksacar zapewnia kompleksową obsługę marki Opel. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, urządzenia oraz oprogramowanie  pozwalające na serwisowanie i naprawę dowolnego modelu tej marki. Wraz z cała Grupą Bryksa, zapewniamy także obsługę powypadkową i odszkodowawczą. 

Mieścimy się w doskonałej lokalizacja – na ul. Juliusza Słowackiego 83 (obok stacji kolejowej PKM Niedzwiednik).

Grupa Bryksa

Bryksacar – to sie opłaca

Jako niezależny serwis, nie musimy spełniać polityki cenowej obcych podmiotów – to pozwala działać nam zawsze na korzyść naszych klientów a nie finansów danego producenta. Jednocześnie nasze procedury i jakość obsługi są często na znacznie wyższym poziomie od wymogów jakie narzuca na swoje autoryzowane podmioty dany producent samochodu. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami części (oryginały jak i zamienniki) a nasze naprawy są objęte gwarancją. Ciągły rozwój i inwestowanie w najnowsze rozwiązania dostępne na europejskim rynku, pozwoliło stworzyć Grupe Bryksa która oferuje kompleksową ofertę – od serwisowania po obsługę odszkodowań. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim samochodem marki Opel, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – nasi specjaliście ds. obsługi klienta postarają się rozwiązać dany problem w najbardziej opłacalny sposób.

Szybka wycena on-line

Dla Państwa wygody, oferujemy pełną wycenę naszych usług on-line. Wystarczy wypełnić prosty formularz i opisać czego Państwo oczekują, a nasi specjaliści najszybciej jak to możliwe, wyślą wycenę na adres mailowy.

Serwis samochodów

Serwisujemy samochody każdej marki. Korzystamy z płynów eksploatacyjnych i urządzeń diagnostycznych najlepszych światowych producentów. Dzięki technologii i doświadczeniu już na etapie standardowego serwisu jesteśmy w stanie wykryć usterki w badanych układach.

Naprawa silników

Przeprowadzamy kompleksowe naprawy silników. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi dostawcami, dlatego przeważnie jesteśmy w stanie zaproponować godnej uwagi zamienniki i usługi regeneracyjne dla danego typu auta.

Naprawa układu napędowego

Układem napędowym nazywa się wszelkie mechanizmy, które biorą udział w procesie przekazu mocy obrotowej z silnika na koła pojazdu. Dzięki wysokiej jakości narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie szybko i tanio usunąć usterki powodujące problemy.

Naprawa elektryki

Bryksacar przywiązuje dużą wagę do szkolenia swoich mechaników pod kontem najnowszych rozwiązań elektronicznych i elektrycznych w samochodach. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać większości awariom występujących w tym obszarze.

Naprawa pozostałych układów

Rozwój technologii jest piorunujący. To co wczoraj było nowinką, dziś jest standardem w samochodach. W Bryksacar szkolimy swoich pracowników z najnowszych rozwiązań aby byli w stanie naprawić każdy układ w samochodzie i nic Ich nie zaskoczyło.

Obsługa powypadkowa

Oferujemy usługę naprawy zniszczeń po stłuczkach i wypadkach. Usługa może być kompleksowa, od holowania zniszczonego pojazdu po pełną naprawę lub dowolny inny ustalony format. W ramach grupy Bryksa oferujemy także obsługę odszkodowawczą.

Usługi wspierające

Wprowadziliśmy szereg rozwiązań które podwyższają kompleksowość naszych usług i komfort dla naszych klientów. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek niestandardowe wymagania, prosimy o kontakt z naszym doradcą. Zawsze staramy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Samochód zastępczy

Posiadamy szeroką flotę samochodów zastępczych różnej klasy. Samochody oferujemy w bardzo atrakcyjnych stawkach a w przypadku płatności przez ubezpieczalnie, pomagamy we wszystkich formalnościach z tym związanych.

 

Door to door

Nie trzeba się do nas fatygować osobiście. Samochód odbierzemy z dowolnego adresu w trójmieście i po wykonanej usłudze odstawimy pod wybrany przez Państwa adres.

 

Pomoc drogowa

Oferujemy całodobową pomoc drogową na terenie całego kraju. Usługę pomocy drogowej można zamówić także poza godzinami pracy naszego biura na naszej infolinii.

 

"Ceny rynkowe - Doradcy przedstawiają rzeczywiste koszty naprawy bez naciągania, jakość pracy na wysokim poziomie i wszystko załatwione w bardzo krótkim czasie"

Suits – z Yanosik

"Polecam! Bezproblemowa obsługa. szybka diagnoza i dobór cześci, nie naciągaja,ze to trzeba,tamto trzeba, mechanicy profesjonalnie podchodzą do tematu"

Jaitow – z Yanosik

"Ludzie nastawieni nie tylko żeby wyciągnąć pieniądze z kieszeni, ale w miarę możliwości pomóc biedakowi w potrzebie 🙂 polecam wszystkim"

Dzepakmni – Yanosik

Poznaj prawdziwe opinie:

Serwis samochodowy Bryksacar IconSerwis samochodowy Bryksacar

Juliusza Słowackiego 83, Gdańsk

4,4 144 reviews

 • Avatar Zbigniew ChmielewskI ★★★★★ 2 miesiące temu
  Zakupiłem okazyjnie sprowadzane auto z usterkami, sprzedawca uczciwie powiedzial że jest juz zmrczony naprawami auta wiec oddaje za uczciwa cenę, a ja emeryt zdecydowalem się na zakup. 1. Auto gasło czasami bez błędu w komputerze, … More raz na 1,2 dni, radio nie dało sie sterować-ciemny wyswietlacz , nie dzialal kluczyk - zamek, nie dziaĺał startstop,klimatyzacja raz odparowywała szyby raz nie, Sprzedawca ostrzegal ze jezdzil po sewrisach warsztatach i nic nie udało sie naprawić .
  Kolega dal mi kontakt di Pana Grzegorza i próbowałem rozpoznac temat czy da sie cis zrobić, po ustaleniach zostawiłem auto na tydzień po odbiorze jezdze juz miesiąc i poki co jest wszystko w porządku . C5 Aircross 2.0 hdi 180 KM. Wrócę na pozostale3 nspawy teraz moge zainqestowac q pozostałe naprawy jaki mi zdiagnozowli .
 • Avatar Czeslaw Kropidlowski ★★★★★ 4 miesiące temu
  BRYKSACAR - POLECAM!!! Długo nie mogłem zdecydować się komu z wielu na rynku istniejących autoryzowanych punktów serwisowych powieżę przegląd mojego 4 letniego DS5. Do Bryksacar przekonała mnie świetnie promowana strona internetowa … More - podkreślała profesjonalizm. Ponieważ auto miało przejść standardowy przegląd czasowy, z uwagi na przyciągającą cenę usług zaryzykowałem, i odstąpiłem od autoryzowanego punktu tej marki tego modelu. Zadowolenie moje - 100%. Pierwszy raz skorzystałem z takiego serwisowego przeglądu i...? - pełna z mojej strony satysfakcja; wrażenie jak najbardzej pozytywne:
  - za całość, w skali ocen (6) - daję 5... i myślę, że wystarczy - zawsze może być tylko lepiej,
  - zabezpieczenie środka,
  - wizualne oględziny w razie, nieprzewidzianych zdarzeń.
  Jednym słowem - pełen profesjonalizm.
  Po 3 godzinach autko wraca pachnące i to z nowym duchem. Co dzisiaj mogę powiedzieć ? - wrócę ponownie...śmiało POLECAM!
 • Avatar Mateusz Gronet ★★★★★ 6 months ago
  Szczerze polecam, spoko ziomeczki, w szczególności Ci co przyjmują zlecenia.
 • Avatar ŁUKASZ Jurek ★★★★★ a month ago
  Nigdy nie zawiódł mnie mechanik jeżdżę od lat
 • Avatar Egieneko ★★★★★ miesiąc temu
  Z usług warsztatu BRYKSA korzystałem kilka razy (ten sam samochód - różne "okazje") i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z profesjonalnego i szybkiego serwisu. Przed i w trakcie naprawy otrzymałem pełne informacje … More o zakresie wymaganych robót, a po ich zakończeniu przedstawiono mi informacje/sugestie/porady co do napraw, które mogą okazać się konieczne w przyszłości. Polecam wszystkim.

Blog

Aston Martin DB5

Aston Martin DB5

DB5 to następca Astona Martina DB4 z 4-litrową jednostką napędową o mocy 286 KM zamiast 3,7-litrowej (220 KM) jak było u poprzednika....

Sprawdź nasze aktualne promocje

Działamy w dni powszednie w godzinach 07:00 – 17:00

Siedziba

 • Słowackiego 83
 • Gdańsk 80-257

© Copyright 2020. All Rights Reserved.